این 3 را در مورد لوله مانیسمان بخوانید تا کسب و کار خود را دو برابر کنید.

Free photo front view of worried male housekeeper in yellow t-shirt holding sale sign biting his finger on blue wall در روش رولینگ گرم، برای ساخت لوله مانیسمان به دمای بسیار زیادی نیاز است که همین نکته باعث پایین آمدن مقاومت فولاد برای تغییر شکل میشود. قطرهای بزرگ، برای انتقال گاز در سراسر شهر است. پس از سال ۱۹۵۳، چین اهمیت زیادی به توسعه صنعت لوله مانیسمان یا بدون درز داد و توانست یک سیستم تولید برای نورد لوله های مختلف بزرگ، متوسط و کوچک ایجاد کند. استفاده از لوله های فولادی توسط یک مخترع اسکاتلندی در سال ۱۸۱۵ برای اتصال لوله ها در انتقال گاز به چراغ ها آغاز شد. ولی معولا برای سایزهای کوچکتر از روش سرد استفاده می شود و قطر لوله مانیسمان یا لوله سیملس تولید شده به این روش نیز عموما کمتر از نوع رولینگ گرم است. به همین جهت قیمت لوله مانیسمان رده ۲۰ ، کمتر به قیمت ارز وابستگی دارد. امروزه لوله بدون درز مانیسمان، به دلیل استحکام بالا، مقاومت در برابر خوردگی و دوام فوقالعاده، کاربرد بسیاری دارند. لوله درزدار ارزان تر و در دسترس تر است و کاربرد های خود را دارد و لوله مانیسمان نمی تواند جایگزینی برای لوله درزدار باشد هر چند که پیشرفته تر تولید شود.

9 بزرگ‌ترین لوله مانیسمان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.

Pretzel on White Plate در مقایسه لوله گاز خانگی و لوله مانیسمان رده ۴٠ باید گفت، لوله گاز خانگی نوعی از لوله فولادی درزدار بوده که ضخامت زیادی دارد و برای لوله کشی گاز ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال چهارراه پلیکا یک نوع اتصل غیر متداول اما مفید است که به منظور اضافه کردن 4 عدد انشعاب با زاویه 90 درجه مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از انواع سراهی وظیفه دوگانه دارند که در عین انشعاب گیری , کار تبدیل سایز را نیز انجام میدهند . از مهمترین کاربرد لوله مانیسمان رده 20 می توان به لوله کشی گاز تو کار ساختمانی اشاره کرد.

مزیت اصلی لوله مانیسمان یا لوله بدون درز نسبت به انواع لوله درزدار میتوان به مقاوت بیشتر آن به نشتی و خوردگی و نهایتا طول عمر بیشتر عملیاتی آن اشاره کرد. لوله آتشخوار یا لوله بویلری ( لوله دیگ بخار) نیز مانند لوله مانیسمان بدون درز به صورت یکدست و بدون درز می باشد ولی توانایی تحمل فشار و حرارت بیشتری را نسبت به لوله مانیسمان دارا میباشد و این مورد جزو ویژگی اصلی لوله آتشخوار محسوب میشوند. با وجود آنکه اختراع لوله مانیسمان توسط آلمان ها صورت گرفت اما سهم اصلی بازار این محصول در جهان در اختیار بلوک شرق یعنی چین و اروپای شرقی است.

شما می توانید برای خرید انواع رده های لوله مانیسمان با بهترین کیفیت و قیمت با گروه صنعت آریات تماس بگیرید و ضمن مشاوره رایگان محصول مرود نظر خود را تهیه فرمایید. لوله رده 40 که بیشتر به لوله درز معروف می باشد دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد و برای صنایع با حساسیت بالا مانند انتقال گاز ، صنعت پتروشیمی و مخازن تحت فشار کاربرد دارد قطر لوله رده 40 مانیسمان بین 1/2 تا 16 اینچ و ضخامت آنها بین 2.7 تا 12.7 میلیمتر می باشد . در سال ۱۸۳۶، انگلستان حق اختراع تولید لوله بدون درز به روش اکستروژن را داشت، اما در سال ۱۸۸۵ بود که برادران مانیسمان آلمانی روند تولید مستقیم لوله مانیسمان یا بدون درز از فولاد استوانه ای را اختراع کردند. تکنولوژی تولید لوله مانیسمان در سال ۱۸۸۶ توسط فردی به نام مانیسمان و همکارش در آلمان به وجود آمد، از اولین کاربردهای لوله مانیسمان در بخش اکتشاف و حفاری میتوان نام برد. تاریخچه لوله مانیسمان یا لوله های فولادی بدون درز تقریباً به ۱۰۰ سال قبل باز می گردد. لوله مانیسمان API ۵L در صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز که بر اساس استاندارد NACE نوع PSL۲ آن در شرایط گاز ترش و نوع PSL۱ آن به طور معمول در سایر موارد مصرف در صنایع نفت و گاز کاربرد دارد.

به طور کلی کیفیت لوله بدون درز از لوله جوش داده شده بیشتر است به همین دلیل است که در مواردی با درجه حرارت بالا و زمانی که فشار زیادی وجود دارد از این لوله استفاده می شود و به دلیل نداشتن درز جوش از استحکام بالاتری نسبت به سایر لوله ها برخوردار است ، پس طبیعی است اگر قیمت لوله بدون درز بیشتر از بقیه لوله ها باشد. در اين نوع اتصالات پس از آنكه لوله داخل محفظهی اتصال قرار گرفت، برای رسيدن محل تماس به نقطهی ذوب از يك المنت حرارتی که داخل اتصال تعبيه گرديده استفاده میشود.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر