ایلان ماسک به شایعات پایان داد

ایلان ماسک گزارشی مبنی بر گفتگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در مورد احتمال استفاده از سلاح هسته ای را نادرست دانست. این گزارش مدعی شد که ماسک قبل از ارائه پیشنهاد صلح بین روسیه و اوکراین با پوتین گفت وگو کرده است.

به گزارش دیجیاتو، یان برمر، رئیس گروه مشورتی سیاسی اوراسیا اخیرا گفته است که ایلان ماسک با پوتین و کرملین درباره اوکراین صحبت کرده است و رئیس جمهور روسیه درباره احتمال استفاده از سلاح هسته ای در صورت حمله هشدار داده است. در کریمه با این حال، ماسک اکنون در توئیتی اعلام کرده است که این گزارش دروغ است، زیرا او تنها یک بار حدود 18 ماه پیش با پوتین صحبت کرده و موضوع گفتگوی آنها فضا بوده است.

با این حال، یان برمر همچنان بر گفته های خود پافشاری می کند و می گوید: «24 سال است که در هفته نامه خود درباره ژئوپلیتیک می نویسم. من همیشه صادقانه و بدون ترس و تعصب می نوشتم و مقاله این هفته هم از این قاعده مستثنی نبود.

ایلان ماسک می گوید با پوتین رابطه نداشته است

برومر گفت که پوتین به ایلان ماسک گفته است که روسیه آماده مذاکره با اوکراین است، اما این کشور باید بپذیرد که کریمه همچنان بخشی از روسیه است. از سوی دیگر، اوکراین باید بی طرفانه از خود محافظت کند و به خواست مردم لوهانسک، دونتسک، خرسون و زاپوریژیا برای پیوستن به روسیه احترام بگذارد.

در این گزارش گفته شده است که پوتین به نقاب گفته است که این اهداف تحت هر شرایطی محقق می شود و در صورت بازپس گیری کریمه احتمال استفاده از سلاح هسته ای وجود دارد. برمر می گوید که مدیر عامل تسلا به او گفته است که باید اقدامات لازم برای جلوگیری از این اتفاق انجام شود.

قیمت استعلام

خود ایلان ماسک هفته گذشته در توییتی پیشنهاد خود را برای پایان جنگ اعلام کرد. و گفت که کریمه باید بخشی از روسیه باشد زیرا از سال 1783 به این کشور تعلق دارد، تامین آب این منطقه باید تضمین شود، انتخابات در مناطق مجاور روسیه باید دوباره تحت نظارت سازمان ملل برگزار شود. اوکراین باید از نظر سیاسی بی طرف بماند. این توییت جدید است و نشان می دهد که ماسک قبل از انتشار این پست با رهبر روسیه رابطه نداشته است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop