اپل آیفون 13 دیوالی پیشنهاد 2022: Tata Croma آیفون 13 را به قیمت 51990 روپیه به صورت جشن عرضه می کند | اخبار فناوری

در حالی که اپل آیفون 14 و آیفون 14 پرو آخرین پیشنهاد برای جلب توجه خریداران گوشی های هوشمند در طول فروش فصل جشن در فلیپ کارت و آمازون بوده اند، بسیاری از مردم به دنبال آیفون 13 نیز بودند. اکنون، یک خبر خوب برای کسانی که به دنبال خرید آیفون 13 هستند، Tata Croma با فروش جشنواره رویاها که در آن گوشی هوشمند را با قیمت پایه 51990 روپیه عرضه می کند، وارد بازار شده است. فروش Tata Croma در برنامه Tata Neu و فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین کروما به صورت زنده انجام می‌شود.

قیمت تخفیف خورده پس از درج کلیه پیشنهادات و تخفیف های فوری با استفاده از کارت های اعتباری/دبیت بانک های خاص قابل اعمال است. کروما 10 درصد تخفیف فوری بر روی کارت های اعتباری بانک ICICI ارائه می دهد. این قیمت موثر دستگاه را به 51990 روپیه می رساند.

آیفون 13 دیوالی تاتا کروم را ارائه می دهد

آیفون 13 در همه رنگ ها موجود است و کسانی که مایل به خرید آن هستند باید به Croma.com، اپلیکیشن Tata Neu یا فروشگاه های آفلاین کروما مراجعه کنند. قیمت آیفون 13 از 57990 روپیه در Flipkart و 69900 روپیه در فروشگاه اپل شروع می شود.

همچنین بخوانید : هشدار کارکنان دولت مرکزی اکنون این افسران “کمک هزینه های ویژه، مشوق” دریافت نخواهند کرد

نسخه‌های دیگر آیفون‌ها نیز به فروش می‌رسند و شامل آیفون 14 و آیفون 14 پرو می‌شوند.

علاوه بر سایت های تجارت الکترونیکی مانند Flipkart، Amazon و Croma، اپل در وب سایت خود به کاربران تخفیف نیز ارائه می دهد. خریداران در صورت سفارش بالای 41900 روپیه در وب سایت اپل، می توانند تا سقف 7000 روپیه وجه نقد دریافت کنند. خریداران می توانند در صورت داشتن کارت اعتباری از بانک HDFC و همچنین کارت American Express Corporate از این پیشنهاد استفاده کنند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop