اوپن استرالیا یک روز اضافی برای توقف مسابقات اواخر شب اضافه می کندCNN

مسابقات اوپن استرالیا در سال آینده یک روز اضافه به برنامه خود اضافه خواهد کرد تا فشار بر بازیکنان و هواداران پس از یک رشته مسابقات تنبیهی در سال های اخیر کاهش یابد.

تقویم 15 روزه جدید گرند اسلم افتتاحیه فصل در ملبورن در ماه ژانویه پس از افزایش تماس ها برای محدود کردن زمان پایان در یک برنامه شلوغ بدنام با تعدادی از مسابقات که تا اواخر شب برگزار می شود و تلفات سنگینی بر بازیکنان وارد می کند، ارائه می شود.

در مسابقات امسال، اندی موری و تاناسی کوکیناکیس نبرد ماراتن خود را در ساعت 4:05 صبح در یک مسابقه دور دوم که نزدیک به شش ساعت به طول انجامید، به پایان رساندند.

موری، قهرمان سه دوره گرند اسلم و شماره 1 سابق جهان، نه تنها در طول مسابقه، بلکه به این دلیل که او در میانه مسابقه فرصت رفتن به دستشویی را نداشت، عصبانی بود.

مسابقات اوپن استرالیا در دورهای اولیه مسابقات، برنامه سختی دارد. زمین های نمایش به طور منظم هر روز میزبان پنج مسابقه هستند – سه مسابقه در روز و دو مسابقه در شب.

کریگ تیلی، مدیر مسابقات اوپن استرالیا، گفت: “ما به بازخورد بازیکنان و هواداران گوش دادیم و خوشحالیم که راه حلی را برای به حداقل رساندن پایان های دیرهنگام و در عین حال تضمین برنامه عادلانه و یکنواخت در زمین های استادیوم معرفی کنیم.”

مسابقه ماراتن بین موری و کوکیناکیس تا ساعاتی کوتاه در ملبورن ادامه یافت.

با تغییرات جدید دور اول مسابقات به جای دو دوره قبلی سه روز به طول می انجامد و در مراحل پر تنش افتتاحیه از فشار کاسته می شود.

تاریخ های جدید اوپن استرالیا برای سال 2024 از 14 تا 28 ژانویه خواهد بود و تعداد جلسات را از 47 به 52 در سه عرصه از روز یکشنبه افزایش می دهد. با این حال، سازمان دهندگان اشاره ای نکردند که آیا زمان قطعی برای مسابقات شبانه وجود دارد یا خیر.

نبرد موری و کوکیناکیس تنها دومین پایان آخر در تاریخ مسابقات بود.

در سال 2008، پس از اینکه راجر فدرر چهار ساعت و نیم برای شکست یانکو تیپسارویچ وقت گذاشت، لیتون هویت در 4:33 صبح مارکوس بغداتیس را در پنج ست شکست داد.

این پایان‌های دیرهنگام یک امتیاز برای بینندگان بین‌المللی در اروپا و آمریکای شمالی است که می‌توانند از درام و تنش یک مسابقه پنج ست در ساعات روز لذت ببرند. اما برای بازیکنان و کسانی که در سکوها تماشا می کنند، لذت کمتری دارند.

فقدان محدودیت زمانی در تنیس به این معنی است که مسابقات تا زمانی که بازیکنان نیاز به برنده شدن داشته باشند، طول می کشد.

سه تن از چهار رشته اصلی – اوپن استرالیا، آزاد فرانسه و آزاد آمریکا – در حال حاضر جلسات شبانه را برنامه ریزی می کنند، در حالی که ویمبلدون جلسات عصر خود را در ساعت 11 شب به پایان می رساند و مسابقات ناتمام روز بعد ادامه می یابد.

گفته می شود که مقررات منع آمد و شد ویمبلدون که در سال 2009 معرفی شد، برای بازگرداندن ایمن تماشاگران به خانه از محل مسابقه طراحی شده است، اما این قطع، گاهی اوقات باعث می شود که هواداران در طول شدیدترین مسابقات روی صخره آویزان شوند.

طولانی ترین مسابقه حرفه ای در ویمبلدون در سال 2010 رخ داد که جان ایزنر آمریکایی پس از یک مسابقه حماسی 11 ساعته در طول سه روز، نیکلاس ماهوت فرانسوی را شکست داد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop