امام جمعه موقع مشاهد: 12 دختر کشته شدند و نظام از بین رفت

حجت السلام فرزانه گفت: مطالبه مردم ایران و خلق خدا از انقلاب این است که مسئولان گوش فرا دهند و به ایرادات مشروع پاسخ دهند. همه باید مراقب باشیم، دشمنان خطرناک و پیچیده عمل می کنند و اگر سهل انگاری کنیم ضربه می خوریم. ما نباید دشمن را دست کم بگیریم.

حجت الاسلام محمد باقر فرزانه افزود: دشمنان آثار گسترش انقلاب را در دنیا می بینند و از عواقب این حرکت عصبانی هستند. آنها در این 43 سال از هیچ توطئه ای علیه انقلاب غافل نشده اند و امروز نیز جنگ ترکیبی را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: در حوادث اخیر با اعتراضات دانشجویی، آموزش و کشتار دختران کار خود را آغاز کردند و 12 دختر را کشتند و به نظام پایان دادند. در مرحله دوم تعدادی اراذل و اوباش را برای کشتن مردم و حتی احترام گذاشتن آموزش دادند.

امام جمعه مشهد موقتاً اعلام کرد: در مرحله سوم جنگ ترور را با سلاح آغاز کرده اند.

وی با بیان اینکه خواسته مردم این است که قاتلان شهدا در صحنه جنایت به دار آویخته شوند، گفت: مطالبه مردم ایران و مردم انقلاب این است که مسئولان گوش فرا دهند و به حقان پاسخ دهند. اعتراضات همه باید مراقب باشیم، دشمنان خطرناک و پیچیده عمل می کنند و اگر سهل انگاری کنیم ضربه می خوریم. ما نباید دشمن را دست کم بگیریم. همچنین مردم فرصت قاطعیت را از مسئولان به ویژه خانواده شهید می خواهند.

حجت الاسلام فرزانه گفت: ما اهل امام حسین (علیه السلام) هستیم و مکتب ما راه پیامبر است. ما منتظر ظهور امام عصر (عج) بدون شهادت نیستیم، سیدالشهدا (ع) در روز عاشورا اشاره کرد که اگر لازم است همه وجودمان را در کف دست بگذاریم و به میدان بیاوریم.

عصر روز پنجشنبه 26 آبان، تعدادی از اراذل و اوباش و اغتشاشگران با تهدید و ارعاب اقدام به تعطیلی فاحشه خانه مشهد کردند.

پس از ورود نیروهای امنیتی و امنیتی، اغتشاش گران متفرق شدند اما تعدادی از این اغتشاش گران ناگهان با چاقو به 5 مامور پلیس که دور از محل درگیری ایستاده بودند حمله کردند و 2 نفر را به شهادت رساندند و 3 نفر را مجروح کردند. .

چهره پاسدار شهیدان «دانیال رضازاده» و «حسین زینال زاده» به همراه سرباز مشهدی «رضا رضوانی» که چهارشنبه هفته گذشته در سانحه تصادف در مرز سراوان جان باختند، امروز از چهار راه مجد، بلوار شهیدقرنی به حرم مطهر رضوی و نماز آن مرحوم نیز توسط نماینده ولی فقیه در خراسان بر پیکر مطهر رضوی اقامه شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم