افسران NYPD در حال پاسخگویی به یک تماس سرقتی، ساکن آپارتمان بروکلین را بکشند

مقامات پلیس نیویورک روز پنجشنبه گفتند، یک مرد 78 ساله بروکلین توسط افسران پلیس که به تماسی مبنی بر سرقت احتمالی در آپارتمانش پاسخ دادند، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

جفری مدری، رئیس بخش به خبرنگاران گفت، این مرد که نامش فاش نشده عصر پنجشنبه، اسلحه را به سمت دو افسر نشانه رفته بود. رئیس مادری گفت که آنها چندین بار به او در داخل ساختمانش در محله بدفورد-استیوسانت شلیک کردند.

رئیس مدری گفت که برخورد روز پنجشنبه، که کمتر از دو دقیقه از زمان ورود ماموران به طول انجامید، پس از آن رخ داد که برادرزاده مرد با 911 تماس گرفت و گفت که معتقد است شخصی در حال نفوذ به خانه عمویش است.

رئیس مدری گفت، هنگامی که افسران با لباس فرم به ساختمان در خیابان لوئیس نزدیک خیابان هنکاک رسیدند، از یک پله بالا رفتند و به داخل راهروی باریک رفتند، فیلم دوربین بدن آنها نشان داده شد.

افسران در زدند، مرد تا حدی در را باز کرد، بدنش را به پهلو چرخاند و شروع به بالا بردن بازوی چپش کرد. رئیس مدری گفت که در آن زمان بود که افسران یک اسلحه را در دست مرد دیدند.

آنها شروع کردند به فریاد زدن “نه!” آنها شروع به عقب نشینی می کنند.” مرد “اسلحه گرم را بلند می کند و در واقع در حالی که اسلحه به سمت ماموران گرفته شده از آپارتمان خارج می شود.”

افسران اسلحه های خود را بیرون آوردند و تیراندازی کردند. رئیس مدری گفت که این مرد چندین بار به بدنش اصابت کرد.

ادارات پلیس در آمریکا به دلیل استفاده بیش از حد از زور تحت نظارت بیشتر قرار گرفته اند و افسران تقریباً هرگز متهم به قتل با تیراندازی نمی شوند.

در نیویورک، تیراندازی های مرگبار با مشارکت پلیس در مقایسه با تعداد کل کشته های اسلحه نادر است. براساس گزارش Mapping Police Violence، یک پایگاه داده ملی که استفاده رسمی از زور را ردیابی می کند، سال گذشته 13 نفر بر اثر تیراندازی پلیس جان خود را از دست دادند. در سال 2021، هفت نفر توسط افسران اداره پلیس هدف گلوله قرار گرفتند و کشته شدند.

بر اساس گزارش های اداره پلیس، اکثر کسانی که در سال های 2021 و 2022 کشته شدند، ابتدا به سمت افسران شلیک کردند.

در حادثه روز پنج‌شنبه، رئیس مدری گفت که تصاویر دوربین نشان می‌دهد که «او به وضوح با اسلحه خود به مأموران حمله کرده است. ما نمی دانیم چرا.”

رئیس مدری گفت که افسران که جایی برای عقب نشینی نداشتند، در راهروی تنگ به عقب افتادند. آنها تا رسیدن نیروهای اورژانس عملیات احیای قلبی ریوی انجام دادند، اما مرد به بیمارستان منتقل شد و در آنجا مرگ وی اعلام شد.

مقامات گفتند که او “هیچ تعامل قبلی” با پلیس نداشته است.

افسران به دلیل وزوز گوش و جراحات ناشی از سقوط تحت درمان قرار گرفتند. رئیس مدری گفت که یک اسلحه در محل کشف شد.

وی گفت: به نظر نمی رسد سرقتی در این آپارتمان صورت گرفته باشد، اما این حادثه همچنان در دست بررسی است.

رئیس مدری گفت: «این یک وضعیت غم انگیز است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop