«اسنپی گیلمور» چگونه الیزر پل گیندیری به یک حس ویروسی TikTok تبدیل شدCNN

هنگامی که برای اولین بار تلاش می‌کردید گلف بازی کنید، چیزی در مورد تاب سنتی برای الیزر پل گیندیری مناسب نبود.

نگران، دستش را صاف کرد. راه حل او، به معنای واقعی کلمه، به تنهایی زندگی او را تغییر داد.

پل گیندیری به سی‌ان‌ان گفت: «این لحظه‌ای بود که از هیچ‌جا نبود. “من آن را در یک دست گرفتم و احساس راحتی و چرخش داشتم. گفتم: «یک دقیقه صبر کن، بگذار این را امتحان کنم.

“الان که در مورد آن فکر می کنم، “چه چیزی من را مجبور به انجام این کار کرد؟” من فکر می کنم. خداست. خداوند چنین استعدادی به من داد که ناگهان ظاهر شد.

پل گیندیری در حالی که چماقش را بالای سرش می چرخاند، به سه راهی نزدیک شد و یک ماشین ویرانگر را در آسمان شب آریزونا شکست. آرواره‌های نشانه در میان دوستانی که در فاصله رانندگی تماشا می‌کنند، می‌افتد، از جمله یکی که به تازگی آن لحظه را در دوربین شکار کرده بود.

این فیلم با استانداردهای سینمایی فاصله زیادی داشت و پل گیندیری وقتی کلیپ را در آن شب در حساب تازه ایجاد شده خود در TikTok پست کرد، خیلی به آن فکر نکرد.

صبح روز بعد با صدای وزوز تلفنش که با اعلان ها روشن شده بود از خواب بیدار شد. در طول شب، این ویدیو به 1.5 میلیون بازدید رسید.

فوریه 2021 بود. یک سال و نیم بعد، Paul-Gindiri یک احساس تایید شده TikTok است که به تنهایی شماره های نامزدی را تغییر می دهد.

با 1.9 میلیون دنبال کننده و بیش از نیم میلیارد بازدید، این جوان 22 ساله با تغییرات فزاینده ای جسورانه و خلاقانه از تکنیک غیرمعمول خود، موفقیت های ویروسی را پشت سر هم منتشر کرده است.

پل گیندیری گفت: “من فکر می کنم این فقط منحصر به فرد بودن آن و چیز جدیدی برای گلف است.” “شما چیزهای مشابه را بارها و بارها می بینید، خسته کننده می شود. وقتی مردم این را می بینند اینگونه می گویند “چه جهنمی؟” آنها هرگز چنین چیزی را ندیده اند.”

پل گیندیری در شرف پرواز است.

نام این اکانت، اسنپی گیلمور، پس از توصیه یکی از دوستان به او برای ورود به مسابقات چرخشی به وجود آمد. این نام اشاره ای به کمدی شاد گیلمور در سال 1996 است که ستاره آدام سندلر را به عنوان یک ستاره شکست خورده هاکی روی یخ می دید که با کمک یک نوسان سریع و رادیکال تبدیل به گلف باز حرفه ای می شد.

آرام آن را زمزمه کنید، اما پل گیندیری قبل از ترکیب تکنیک با تکنیک خود هرگز یک کلاسیک کالت ندیده بود. البته پل گیندیری خیلی زود با کریستوفر مک دونالد که نقش آنتاگونیست فیلم شوتر مک گاوین را بازی می کرد، ملاقات کرد تا مهارت های خود را به رخ بکشد.

پل گیندیری که مک دونالد را با دستی چشمگیر امتحان کرد، گفت: “عالی بود.” “مرد واقعاً خوبی، ما خیلی خوشحالیم.”

سندلر، که در زندگی واقعی با Happy قرار داشت، همچنان در لیست تعهدات باقی می‌ماند، بنابراین حداقل می‌تواند از همنام خود برای دویدن نمادینی که دامنه شوت‌های پل-گیندیری او را افزایش داد، تشکر کند. او گفت که به طور متوسط ​​250 یارد، بهترین توپ با یک دست او 330 یارد پرواز کرد.

این میانگین فقط 50 یارد کمتر از میانگین 299.6 یارد تور PGA در این فصل است، زیرا کامرون چمپ با 321.4 یارد پیشتاز است.

بیشتر بخوانید: ظهور شهاب‌سنگ برندان لاولر، گلف باز شماره 1 معلول جهان

پل گیندیری تکنیک خود را به چندین بازیکن تور از جمله ضربه زن محبوب برایسون دچامبو نشان داد. طولانی ترین راننده در تور 2021 هنگام ملاقات این زوج در ماه می حیرت زده شد و پل گیندیری گفت که این یک واکنش رایج در بین حرفه ای ها بود.

او گفت: «آنها در تلاش بودند تا بفهمند من چگونه این کار را انجام دادم. “من با چند بازیکن PGA Tour ملاقات کردم و آنها به من گفتند که کاری که انجام می دهم دیوانه است و باید به کاری که انجام می دادم ادامه دهم.”

بازیکنان حرفه ای از تکنیک اسنپی شگفت زده شدند.

به طور باورنکردنی، پل گیندیر حتی با یک دست هم ضربه می‌زد، اگرچه از آن زمان به‌منظور تسلط بر هر دو دست و بهبود راند شخصی‌اش در بهترین دور ۷۶، که کاملاً با یک دست به آن دست یافت، به گرفتن معمولی دو دستی روی آورد. این هفته گذشته با یک ضربه بهترین عملکرد دو دستی او را در 6 بر 77 شکست داد.

با این حال، ستاره رسانه های اجتماعی چشمانش را به اهدافی در مسیر جاده دوخته است. پل گیندیری که یک فوتبالیست مشتاق و هوادار قدیمی منچستریونایتد است، می خواهد راه بت خود کریستیانو رونالدو را دنبال کند.

پل گیندیری تکنیک ضربه زدن با یک دست خود را نشان می دهد.

پل گیندیری، که خانواده خود را در نیجریه ترک کرد و در سال 2017 به تنهایی به منطقه خلیج سانفرانسیسکو نقل مکان کرد، دو سال در کالج کنترا کوستا بازی کرد. ورود به بازی نیمه حرفه ای به دلیل همه گیر شدن بیماری متوقف شد و فعالیت های فوتبالی او پس از انتقال به آریزونا کند شد، اما او مصمم است که امسال از جایی که متوقف شد ادامه دهد.

بیشتر بخوانید: پسر مدرسه ای گلف تاریخ ساز: زندگی دوگانه 15 ساله Ratchanon ‘TK’ Chantananuwat

در حالی که او ترفندهای فانتزی مانند تاب یک دست ندارد، چابکی ورزشی او به زمین فوتبال نیز کشیده می شود.

او گفت: «من واقعاً با هر دو پا خوب هستم. مردم نمی دانند که من چپ دست هستم یا راست دست، بنابراین این کوچکترین شغل من است.

با این حال، حتی اگر او این آرزوها را با کالج ترکیب کرده است، تعهد نادرست او به گلف ادامه خواهد داشت. یک سال و نیم بعد از آن عصر سرنوشت ساز در میدان، پل گیندیری مثل همیشه مصمم است تا مردم را برای بازی کردن الهام بخشد، به خصوص کسانی که ممکن است تکرار یک تاب عادی برایشان دشوار باشد – مانند افراد قطع عضو یا مست ها. او گفت که افراد معلول

او گفت: «مردم زیادی هستند… که فکر می‌کنند نمی‌توانند گلف بازی کنند، و دیدن کاری که من انجام می‌دهم دیدگاه متفاوتی به بازی می‌دهد.» نه تنها این، بلکه من افرادی را وارد می کنم که هرگز به گلف علاقه ای نداشته اند. آنها کار من را دیدند و گفتند: “اوه، این واقعاً عالی است، من واقعاً می خواهم آن را امتحان کنم.”

اگر آن شب هرگز به میدان نبرد نمی‌رفتم، جایی که امروز هستم نبودم و این همان چیزی است که مرا ادامه می‌دهد و خوشحالم می‌کند.»

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

Home AppliancesDigital currencydigital currency tutorialدانشگاهاخبار جدیدPurchase guidedigital currency channelbuying from shopThe price of the chandelierخبر
تماس با ما