اسرائیل می گوید که جت ها پس از شلیک موشک، پایگاه نظامی حماس را هدف قرار دادند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

ارتش اعلام کرد که جت‌های جنگنده اسرائیل بامداد روز جمعه در پاسخ به موشک‌هایی که به سمت اسرائیل شلیک شده بود، یک سایت تولید موشک در نوار غزه را هدف قرار دادند.

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) اوایل پنجشنبه اعلام کردند که یکی از موشک ها رهگیری و سه موشک دیگر “در داخل نوار غزه منفجر شد”.

ارتش گفت: «در پاسخ… جت‌های جنگنده ارتش اسرائیل شب گذشته (جمعه) یک پایگاه نظامی زیرزمینی در نوار غزه را هدف قرار دادند که به عنوان مجتمع توسعه و ساخت موشک استفاده می‌شد.

این مرکز افزود که این تاسیسات متعلق به حماس است.

نوار فقیر غزه که محل سکونت 2.3 میلیون فلسطینی است، از سال 2007 زمانی که حماس تحت حمایت ایران قدرت را از جنبش سکولار فتح محمود عباس، رئیس جمهور فلسطین، در دست گرفت، تحت محاصره اسرائیل قرار دارد.

پرتاب موشک در روز پنجشنبه اولین بار پس از درگیری سه روزه در ماه اوت بین اسرائیل و یک گروه شبه نظامی دیگر تحت حمایت ایران به نام جهاد اسلامی بود.

هیچ گروهی بلافاصله مسئولیت پرتاب‌های روز پنجشنبه را برعهده نگرفت که ساعاتی پس از شمارش نهایی آرا به نخست‌وزیر سابق اسرائیل، بنیامین نتانیاهو و متحدان راست افراطی‌اش، اکثریت واضحی را در پارلمان پس از انتخابات به دست آوردند.

ارتش اعلام کرد روز پنجشنبه در شهر جنین در کرانه باختری اشغالی توسط اسرائیل، نیروهای اسرائیلی فاروق سلامه، یکی از «عملکردهای جهاد اسلامی» را در طی یک یورش کشتند و او را مسئول چندین حمله با هدف قرار دادن نیروهای خود دانستند.

(AFP)

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop