از نمایشنامه تا موزیک ویدیو، این بازیگر جوان راه درازی را پیموده است | اخبار

بسیاری از بازیگران مانند لئوناردو دی کاپریو، آلیا بات و زندایا بازیگری را از جوانی شروع کردند و ثابت کردند که استعداد هرگز سن را نمی بیند. آنها در نهایت توانستند در صنعت تلویزیون یا سینما موفق شوند. امروزه بسیاری از فیلم ها، نمایش ها و نماهنگ ها به شدت به بازیگران کودک/نوجوان نیاز دارند. یکی از این استعدادها آریان گوپتا 17 ساله است.

آریان گوپتا از دوران کودکی باگ بازیگری را در خود داشت. در دوران مدرسه، او در صحنه‌های نمایشی یا نمایشی شرکت می‌کرد. او در کالج خود در نمایش های خیابانی مختلف برای جشنواره های کالج شرکت کرد. برای درک بهتر این هنر، آریان کارگاه های بازیگری را نیز بر عهده دارد.

حضور در مقابل دوربین برای ستاره مشتاق یک رویا است. این جوان 17 ساله موزیک ویدیویی به نام “Mauj Bhari Zindagi” را امضا کرد.

او می گوید: “من با تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی زیادی بزرگ شده ام. من از طرفداران پر و پا قرص شاهرخ خان، عامر خان، رانبیر کاپور، برد پیت و بسیاری از ستاره های با استعداد هستم. آنها مرا به رویای خود باور می کنند. در ابتدا. من فکر می‌کردم بازیگری فقط برای گفتن دیالوگ‌ها و ابراز احساسات جلوی دوربین است، اما کارگاه‌های بازیگری به من کمک کرد تا بفهمم این یک پروسه طولانی است.»

“من آموخته ام که چگونه دانستن دیالوگ ها و خوب به نظر رسیدن برای یک بازیگر خوب کافی نیست. باید عمق صحنه ها، دید کارگردان و نویسنده را درک کرد تا همه چیز به درستی مشخص شود. من هیجان زده هستم که ببینم زندگی برای من چه برنامه ای دارد. تا اینجای کار، از فرصت هایی که برایم پیش آمده سپاسگزارم. اما من راه درازی در پیش دارم چون فقط 17 سال دارم. امیدوارم در 2 سال آینده، در صنعت تلویزیون یا وب پیشرفت بزرگی داشته باشم.”

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop