ارائه تسهیلات خرد 5 هزار میلیاردی منطقه

ویپاد تا پایان شهریور امسال بیش از پنج هزار میلیارد تومو در اختیار کاربران قرار داده است. توسط ترابانک پاسارگاد داتین طراحی و توسعه یافته است.

اپلیکیشن Vipod ارائه دهنده نسل بعدی خدمات مالی و بانکی دیجیتال است که در اختیار کاربران قرار می گیرد 30 میلیون تسهیلات منطقه کاملاً آنلاین است، خرید بدون ضامن و وثیقه. ویپاد علاوه بر خدمات، کارت ها و امکانات مبتنی بر حساب، خدماتی مانند بیمه و سرمایه گذاری را نیز ارائه می دهد.

محمد آجدانی، معاون بانکی نوین داتی با اشاره به فوت سه میلیون کاربر ویپاد گفت:

ویپاد با ارائه سبدی از خدمات مالی و بر اساس مفهوم شمولیت مالی، فرصت بهره مندی از خدمات مالی متنوع را برای هموطنان ساکن در تمامی مناطق کشور فراهم می کند. در همین راستا در فاز اول با تمرکز بر تسهیلات و نیازهای خرد کمتر قابل حل در این زمینه، تسهیلات خرد پشتوانه را بصورت کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه ارائه کردیم. ویپاد ظرف یک سال و نیم نزدیک به دو میلیون شیء به ارزش پنج هزار تومان در بیش از 8000 روستا و 1200 شهر در اختیار مردم اقشار مختلف قرار داده است.

آجدانی مسیر توسعه اپلیکیشن Wi-Pod را گسترشی برای دریافت آسان و سریع اشیاء برشمرد و گفت: ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود وای پاد با گوش دادن به نگرانی های کاربران و مشتریان هستیم. ما همیشه از آن استقبال می کنیم بازخورد مشتری.”

لازم به ذکر است که ریز آبجکت های آنلاین سریع و 24 ساعته هستند و همچنین امکان سرمایه گذاری متقابل در ویپاد محقق شده است و خدمات مالی مناسب بر اساس رفتار مالی مشتریان و بر اساس اعتبارسنجی هوشمند به کاربران ارائه می شود. ترابانک پاسارگاد در حال حاضر بیش از سه میلیون کاربر دارد و هر کاربر می تواند با استفاده از این اپلیکیشن از طیف گسترده ای از خدمات مالی بهره مند شود.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop