آرویند کجریوال می گوید که AAP به طور کامل به هند متعهد است در میان جنجال بر سر دستگیری نماینده کنگره | اخبار دهلی

دهلی نو: علیرغم جنجال بر سر دستگیری سوخپال سینگ خیرا، نماینده کنگره در یک پرونده مواد مخدر، آرویند کجریوال، وزیر ارشد دهلی و رئیس حزب Aam Aadmi، گفته است که حزب او کاملاً به اتحاد هند متعهد است اما فروشندگان مواد مخدر هیچ کس نیستند. ذخیره. کجریوال در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «ما کاملاً به اتحادیه هند متعهد هستیم. ما تحت هیچ شرایطی از اتحادیه خارج نخواهیم شد. فهمیدم که دیروز پلیس پنجاب یکی از رهبران کنگره را دستگیر کرد. من جزئیات آن را ندارم؛ پلیس پنجاب این را خواهد گفت. اما ما جنگی با مواد مخدر به راه انداخته ایم. من نمی خواهم در مورد هیچ مورد یا فردی اظهار نظر کنم، اما ما متعهد به پایان دادن به اعتیاد به مواد مخدر هستیم. آدم در این جنگ با اعتیاد هر چقدر هم بزرگ یا کوچک باشد، از او در امان نیست».

پلیس پنجاب اوایل امروز خیرا را در ارتباط با یک پرونده قدیمی که در سال 2015 تحت قانون مواد مخدر و مواد روانگردان (NDPS) ثبت شده بود، از محل اقامتش در چاندیگر دستگیر کرد. کنگره پنجاب از دولت باگوانت مان به دلیل دستگیری خیرا به اتهام انتقام گیری سیاسی توسط دولت ایالتی به شدت انتقاد کرده است.

پارتاپ سینگ باجوا، رهبر ارشد کنگره پنجاب در خارج از پاسگاه پلیس سردار به خبرنگاران گفت: “من می‌خواهم اقدام بهاوانت مان را محکوم کنم. مان فکر می‌کند برای همیشه در دولت می‌ماند، اما اشتباه می‌کند، همه باید بروند و دولت او نیز همینطور خواهد بود.” .

“از آنجایی که من رهبر اپوزیسیون هستم، این حق قانون اساسی ماست که با خیرا ملاقات کنیم. قرار بود زیر نظر افسران پلیس با او ملاقات کنیم، اما آنها اجازه ندادند. این یک تماس محبت آمیز بود و می خواستیم به او بگوییم. باجوا گفت که حزب کنگره و همه رهبران حزب با او هستند، جز یک چیزی.

آمریندر سینگ راجا وارینگ، رئیس کنگره پنجاب گفت. «این کار بسیار اشتباهی است. همه اینها سیاست انتقامجویی است. هر موردی مستثنی نیست. وقتی به پاسگاه پلیس جلال آباد رسیدند، قفل را باز نکردند. شخصی به من گفت که مأموران سیا او (سوخپال سینگ خیرا) را به فاضیلکا بردند. به اینجا رسیدیم اما اجازه ملاقات با خیرا را به ما ندادند. وزارت امور خارجه به ما گفته است که دستوراتی از بالا وجود دارد.»

در همین حال، جگتر سینگ دیالپورا، سخنگوی ارشد AAP پنجاب، در پاسخ به ادعاهای مخالفان گفت که این اتهامات بی اساس است زیرا دولت باگوانت سینگ مان، وزیر ارشد در ایالت مرزی، سیاست مدارای صفر علیه قاچاقچیان مواد مخدر دارد.

دیالپورا گفت “شواهد معتبر کافی” علیه رهبر کنگره پیدا شده است و این پرونده از پاکستان به بریتانیا ارتباط دارد. انتظار می رود که دستگیری سوخپال خیرا روابط AAP و کنگره را که برای تشکیل اتحاد هند در مرکز گرد هم آمده اند، بیشتر کند. واحد ایالتی کنگره با هر گونه قرارداد و یا تقسیم صندلی با AAP در پنجاب مخالفت کرده است.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop