آتیلا پسیانی آینده درگذشت

بعد – آتیلا پسیانی; بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما در سن 66 سالگی بر اثر سرطان در فرانسه درگذشت.

پس از درگذشت این هنرمند سرشناس اتحادیه بازیگران خانه سینما بیانیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: با اندوه و اندوه اعلام می داریم که باعث تاسف است که آتیلا پسیانی هنرمند ارزنده و بی بدیل سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان پس از مدتی طولانی و سخت دار فانی را وداع گفت. بیماری در خارج از کشور ارتباط بی پایان

انجمن بازیگران سینما این ضایعه را به خانواده محترم و هنرمند خانم فاطمه نقوی، خانم ستاره پسیانی و آقای خسرو پسیانی و همچنین با حضور همکاران عزیز، جامعه تئاتر کشور و تمامی علاقمندان تسلیت می گوید.

همچنین با هماهنگی های انجام شده منتظر انتقال پیکر این هنرمند به ایران هستیم و پس از آن زمان و مکان تشییع اعلام خواهد شد.

بیوگرافی آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی متولد 1336 در تهران، دارای لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر، فرزند جمیله شیخی و همسر فاطمه نقوی بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر است.

مادرش مرحومه جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود. آنها دو فرزند دارند، یک پسر و یک دختر، دختر سیترا نیز بازیگر است.

از سال 56 بازیگری تئاتر را آغاز کرد و از سال 57 با فیلم کوتاه «سکوت و سلام» به همراه «شاهروک غیاشی» جلوی دوربین رفت. او شروع کرد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop